5 Aralık 2010 Pazar

ALIŞVERİŞ DELLYSİ'DEN HARİKA YILBAŞI HEDİYELERİ :)


HEDİYELERİ :

1) L'Oreal BAre Naturale Mineral Pudra-410 Light Ivory: Bunu Çilekten almıştım, sadece elimde denedim bana rengi çok açık geldi, şimdi açık tenli bir ladynin makyaj çantasına girmeyi bekliyor. Aplikatörü çok kullanışlı.
2)L'Oreal Touch Magic Kapatıcı-Bu da sadece elde denendi ve açık geldi. Diğeri gibi sizlere ayrıldı. Ucunda bir fırçası var alttan döndürerek kapatıcıyı fırçaya çıkarıp kullanıyorsunuz.
3)Flormar SuperShine Oje-29 Numara: Bu şeker ojeyi sizler için aldımmm:)

4)Rival de Loop Manikür Kalemi: Bu da sizler için nasıl kullanıldığını bilmiyorum ben anlamam manikür pedikür işlerinden:) Galiba kapağı Cuticle remover olarak kullanılabiliyor.
5)Rival De Loop Ruj: 23 Numara çook şirin bir pembe.

6) Rival De Loop Gloss: 03 Numara bu da şeker gibi bir şey. Bu ikisini de sizler için aldıım, jelatinlerini bile çıkarmadım .
7)Clinique High Impact Maskara- 01 Black: Bunu Clinique rimel değişim kampanyasıyla stoklamışım:) Birisi de sizlere gitsin..
8) Eyüp Sabri Tuncer Cherry Pie Vücut Losyonu: Kiraz ve çiçek kokularının karışımı.

9) Eyüp Sabri Tuncer Pure Love Vücut Losyonu: Bu da çiçeksi bir koku. Bunları EST'den kendim için almıştım ama kullanmaya bir türlü sıra gelmedi, sizlere kısmetmiş:)
10) Avon Bali Bliss EDT: Bu bana Avonun hediyesi benim de size hediyem:) O kadar çok parfümüm var ki denemedim bile.
11) Bunlar da Missha nın testerları. BB cream ve yüz yıkama jeli var. Baktım çok kişi missha yı merak ediyor, fikir olur diye sizlere vereyim dedim.
Hediye çekilişi 26 Aralık - Pazar gecesine kadar sürecek, yani 26 Aralık gecesi 24.00


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...