2 Nisan 2012 Pazartesi

Multi-Gyn Genital Bakım Serisi ile Hediye Kampanyamız

Multi-Gyn ile içiniz rahat olsun!Genital bölge rahatsızlıkları düşünüldüğünden daha yaygındır. Pek çok kadın kaşıntı, iltihap, tahriş, duyarlılık, kızarıklık, yanma hissi, kötü koku, ağrı, kuruluk gibi sorunlar ve genital hijyen konularından şikayet eder. Multi-Gyn genital temizlik ve hijyen serisi tamamen doğal 2QR içeren formülü ile bu sorunları çözmenize yardımcı olur. ActiGel, LiquiGel, FloraPlus ve FemiWash ürünlerinden oluşan Multi-Gyn ailesi genital temizlik, bakım ve hijyen konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Multi-Gyn FloraPlus

Multi-Gyn FloraPlus, zararlı mikropları yok ederek ve yararlı Laktobasil florasını destekleyerek vajinanızı dengede tutar. Bu açıdan FloraPlus, (tekrarlayan) vajina sorunlarının önlenmesinde oldukça etkilidir. Akıntı, kaşınma, iritasyon, kızarıklık ve hassasiyet gibi rahatsızlıkları giderir. FloraPlus'ın içeriğindeki prebiyotik bileşenler iyi laktobasillerin çoğalmasını destekler. FloraPlus vajina florasını ve pH'ı en iyi duruma getirir. Biyoaktif 2QR-kompleksi, direnç riski olmaksızın zararlı mikro organizmalarla savaşır. Bu eşsiz kombinasyon Multi-Gyn FloraPlus'ı vajina sağlığı açısından ideal bir ürün haline getirir.
 • Tekrarlayan Kandida'yı (Mantar) önler.
 • Prebiyotik etki sağlıklı vajina florasını destekler.
 • Direnç riski olmaksızın zararlı mikroorganizmalarla savaşır.
 • Vajina pH'ını en iyi duruma getirir.
 • Biyoaktiftir, güvenli ve doğaldır.

Multi-Gyn ActiGel

ActiGel, patentli 2QR kompleksi temel alınarak hazırlanmıştır. Bu doğal karışım, laktobasillerin normal florasını etkilemeden, karışıklık oluşturmak suretiyle zarar verici bakterilerin tutunma mekanizmasını engellemektedir. Bakterileri direkt olarak öldürmez fakat gelişimlerini engeller çünkü vajinal dokulara tutunamazlar. Dokulara tutunamadıkları için zararlı hale gelemezler, beslenemezler ve sonunda ölerek doğal yoldan dışarı atılırlar.
Bu çapraz polimerin etkisi, zarar verici bakterilerin tutunma mekanizmasının polisakkaritlerle engellenmesi/bloke edilmesi suretiyle elde edilir. Bu bakterilerin mekanizması uzun zincir polisakkaritler tarafından karıştırılır. Bu etki bir biyokimyasal etki değil, fiziksel bir etkidir. Ayrıca hücrelere veya vajinanın hücre dokusuna herhangi bir müdahale yoktur. Antibiyotiklerin veya dezenfektanlarınki gibi toksik etkiler söz konusu değildir. Zarar verici bakterilerin çoğalıp dokulara tutunmalarının direkt engellenmesi ve vajinal asidin pH dengesini yükseltmek suretiyle, sağlıklı vajina florası optimize edilir.
 • Bacterial Vaginosis'i (BV) önler ve tedavi eder.
 • Kötü kokuyu ve akıntıyı azaltır.
 • Kaşıntı ve tahriş durumlarında rahatlatıcı etkisi vardır.
 • Vajinal rahatsızlıkların giderilmesini sağlar.
 • Vajina florasını ve dokuların durumunu optimize eder.
 • Mantarı önler.
 • Güvenli ve doğaldır.

Multi-Gyn LiquiGel

Multi-Gyn LiquiGel, vajinal kuruluğun giderilmesine ve vajinanın kendi doğal nem hissini geri kazanmasına yarayan spesifik bir kişisel bakım ürünüdür. Sağladığı doğal nem sayesinde cinsel ilişkiden alınan zevkin artmasını sağlar ve tampon kullanımını da kolaylaştırır. LiquiGel aynı zamanda, jinekolog ve ebe gibi tıp görevlilerinin klinik kullanımları için de uygundur. Formülünde bulunan Betain ile artan hücre hidrasyonu sayesinde mukoza dokularının bütünlüğünün ve işlevselliğinin korunmasına yardımcı olur.
Multi-Gyn LiquiGel, eşsiz formülü sayesinde birçok özelliği bir arada bulundurur. BioClin danışman jinekologları ve aile hekimleri tarafından BioClin laboratuarlarında üretilmiştir.

 • Vajina kuruluğunu anında giderir ve doğal nem kazandırır.
 • Vajinal dokunun durumunu optimize eder.
 • Vajina yüzeyini yağlandırarak tahrişi önler.
 • Vajinanın dokusunu korur. Doğal ve güvenlidir.
 • Koruyucu içermez.

Multi-Gyn FemiWash

Multi-Gyn FemiWash genital bölgeyi temizler ve ferahlatır. En hassas dokular için bile son derece yumuşak ve güvenli olup asla tahriş etmez. FemiWash günlük genital bölge temizliğiniz için idealdir. Sabun içermez ve doğal flora açısından pH dengelidir.

 • Genital bölge hijyeni için yumuşak ve sabunsuz bakım.
 • Genital bölgede haricen kullanım için sabun içermeyen yıkama emülsiyonu.
 • Son derece yumuşak, güvenli olup kesinlikle tahriş etmez.
 • pH dengelidir, parfüm içemez, koruyucu madde içermez.
 • Patentli 2QR-complex'e dayalıdır.
   
    

VEE GELELİM HEDİYELERİMİZE
KAMPANYA SONUNDA ŞARTLARI YERİNE GETİRENLER ARASINDA YAPACAĞIMIZ ÇEKİLİŞLE :
1 KİŞİYE İSTEDİĞİ MULTİ- GYN ÜRÜNÜ 
1 KİŞİYE %50 İNDİRİM
3 KİŞİYE %30 İNDİRİM
5 KİŞİYE %10 İNDİRİM

HEDİYE EDİLECEK


KATILIM ŞARTLARI

1- BLOĞUMU İZLEMEYE ALMANIZ
2- FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENMENİZ (+1 ÇEKİLİŞ HAKI)
            
3-TWİTTERDE TAKİBE ALMANIZ (+1 ÇEKİLİŞ HAKKI)
4- BLOĞUNUZDA ALTTA BELİRTİLMİŞ MAVİ YAZIYLA BİRLİKTE PAYLAŞMANIZ (+3 ÇEKİLİŞ HAKKI)
 
                   
(Multi-Gyn ile içiniz rahat olsun!
Genital bölge rahatsızlıkları düşünüldüğünden daha yaygındır. Pek çok kadın kaşıntı, iltihap, tahriş, duyarlılık, kızarıklık, yanma hissi, kötü koku, ağrı, kuruluk gibi sorunlar ve genital hijyen konularından şikayet eder. Multi-Gyn genital temizlik ve hijyen serisi tamamen doğal 2QR içeren formülü ile bu sorunları çözmenize yardımcı olur. ActiGel, LiquiGel, FloraPlus ve FemiWash ürünlerinden oluşan Multi-Gyn ailesi genital temizlik, bakım ve hijyen konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
TWİTTERDE TAKİP EDİN:https://twitter.com/#!/armonimedikal)
SON KATILIM 14 NİSAN
;KATILIM LİSTESİNİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...